100 000 € 86 000 €
2 €/m²
Property 54330 photo 1
Property 54330 photo 2
Property 54330 photo 3
Property 54330 photo 4
Property 54330 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7000 km
  • Odległość od lotniska: 56 km

Opis

Na sprzedaż Działka28752 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
96 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 52490
  • Metry kw. 7063 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
110 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 32315
  • Metry kw. 4670 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64280
  • Metry kw. 4033 m²
  • Odległość do plaży 2470 m
Sprzedaż
106 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 45661
  • Metry kw. 662 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
95 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 51611
  • Metry kw. 2225 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
85 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 45716
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
110 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47187
  • Metry kw. 1285 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
100 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 50361
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 25000 m

Subskrypcja newslettera