78 000 €
2 €/m²
Property 54347 photo 1
Property 54347 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 16000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka30000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 35077
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
90 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 36463
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
85 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 56899
  • Metry kw. 12625 m²
  • Odległość do plaży 35000 m
Sprzedaż
85 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62125
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
90 000 € 731 €/m²
  • Kod obiektowy 59192
  • Metry kw. 123 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
110 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 57962
  • Metry kw. 321 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
67 000 € 382 €/m²
  • Kod obiektowy 63519
  • Metry kw. 175 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera