120 000 € 107 000 €
64 €/m²
Property 54416 photo 1
Property 54416 photo 2
Property 54416 photo 3
Property 54416 photo 4
Property 54416 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 580 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka1658 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 150 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 63801
  • Metry kw. 809 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 55955
  • Metry kw. 3215 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39454
  • Metry kw. 1134 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
120 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 57918
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
145 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 56611
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
110 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 44087
  • Metry kw. 1541 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43087
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
110 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47187
  • Metry kw. 1285 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
143 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 65150
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 57292
  • Metry kw. 4110 m²
  • Odległość do plaży 670 m

Subskrypcja newslettera