430 000 € 330 000 €
181 €/m²
Property 54423 photo 1
Property 54423 photo 2
Property 54423 photo 3
Property 54423 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 179 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka1818 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 191 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52039
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7800 m
Sprzedaż
350 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 36263
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43298
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 416 m
Sprzedaż
375 000 € 154 €/m²
  • Kod obiektowy 39514
  • Metry kw. 2420 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
600 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 32335
  • Metry kw. 6340 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 59194
  • Metry kw. 342 m²
  • Odległość do plaży 357 m
Sprzedaż
430 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 55851
  • Metry kw. 5834 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera