330 000 €
202 €/m²
Property 54425 photo 1
Property 54425 photo 2
Property 54425 photo 3
Property 54425 photo 4
Property 54425 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 179 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka1630 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 177 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 44365
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
320 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 59200
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51459
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
267 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 36637
  • Metry kw. 11085 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
267 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 42038
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
330 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 36445
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera