540 000 €
28 €/m²
Property 54569 photo 1
Property 54569 photo 2
Property 54569 photo 3
Property 54569 photo 4
Property 54569 photo 5
Property 54569 photo 6
Property 54569 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka18977 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 356 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 50157
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
512 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 25604
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
650 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 24183
  • Metry kw. 4834 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
792 000 € 425 €/m²
  • Kod obiektowy 30280
  • Metry kw. 1860 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod obiektowy 24670
  • Metry kw. 2021 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
600 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 35632
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera