30 000 €
90 €/m²
Property 54590 photo 1
Property 54590 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka330 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
32 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 45447
  • Metry kw. 838 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
35 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 31415
  • Metry kw. 6445 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
35 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 40582
  • Metry kw. 810 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
27 000 € 0 €/m²
  • Kod obiektowy 62044
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
29 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 59989
  • Metry kw. 6768 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
40 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 31899
  • Metry kw. 354 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
40 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 39874
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
32 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56217
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
25 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 54666
  • Metry kw. 252 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
38 000 € 246 €/m²
  • Kod obiektowy 11039
  • Metry kw. 154 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera