110 000 € 107 000 €
48 €/m²
Property 54604 photo 1
Property 54604 photo 2
Property 54604 photo 3
Property 54604 photo 4
Property 54604 photo 5
Property 54604 photo 6
Property 54604 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 300 km
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka2199 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 41186
  • Metry kw. 4166 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
120 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 47077
  • Metry kw. 10200 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
130 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59114
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
160 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 62271
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
105 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 60258
  • Metry kw. 7018 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
120 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 43089
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
160 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 62322
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
110 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 56431
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
106 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 45661
  • Metry kw. 662 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera