140 000 €
13 €/m²
Property 54658 photo 1
Property 54658 photo 2
Property 54658 photo 3
Property 54658 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka10250 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 32922
  • Metry kw. 8625 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
120 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 36571
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
150 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 23748
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
150 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 61027
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
160 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 26856
  • Metry kw. 355 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
175 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 59370
  • Metry kw. 583 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
180 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 62131
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 8518
  • Metry kw. 9300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
160 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 26402
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m

Subskrypcja newslettera