110 000 €
96 €/m²
Property 54680 photo 1
Property 54680 photo 2
Property 54680 photo 3
Property 54680 photo 4
Property 54680 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,7
  • Odległość do morza: 19000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1145 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 480 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
125 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 56324
  • Metry kw. 1561 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
160 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 26402
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
96 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 35523
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
110 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 42926
  • Metry kw. 3450 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
110 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 54680
  • Metry kw. 1145 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
110 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 52283
  • Metry kw. 4083 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
120 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 45425
  • Metry kw. 5880 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 61027
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 28997
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 9500 m

Subskrypcja newslettera