Sprzedaż - Działka 12250 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
350 000 €
28 €/m²
Property 5532 photo 1
Property 5532 photo 2
Property 5532 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 58 km

Opis

Na sprzedaż Działka12250 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki).

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 45206
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 5900 m
Sprzedaż
500 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 49057
  • Metry kw. 2704 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
500 000 € 433 €/m²
  • Kod obiektowy 52646
  • Metry kw. 1154 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
430 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36978
  • Metry kw. 34200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
370 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 2479
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 19703
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
500 000 € 363 €/m²
  • Kod obiektowy 64827
  • Metry kw. 1374 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
350 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 5532
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
330 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 10079
  • Metry kw. 4869 m²
  • Odległość do plaży 240 m

Subskrypcja newslettera