195 000 € 180 000 €
44 €/m²
Property 55953 photo 1
Property 55953 photo 2
Property 55953 photo 3
Property 55953 photo 4
Property 55953 photo 5
Property 55953 photo 6
Property 55953 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka4045 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38534
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 41186
  • Metry kw. 4166 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
200 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 50156
  • Metry kw. 2150 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 57759
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
288 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 52613
  • Metry kw. 4300 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
200 000 € 510 €/m²
  • Kod obiektowy 38572
  • Metry kw. 392 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera