138 000 €
44 €/m²
Property 55956 photo 1
Property 55956 photo 2
Property 55956 photo 3
Property 55956 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 950 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż Działka3092 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
160 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 62893
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
130 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 50395
  • Metry kw. 1358 m²
  • Odległość do plaży 6300 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63269
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
120 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 44190
  • Metry kw. 14144 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
138 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55956
  • Metry kw. 3092 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 55955
  • Metry kw. 3215 m²
  • Odległość do plaży 1600 m

Subskrypcja newslettera