110 000 €
1392 €/m²
Property 56011 photo 1
Property 56011 photo 2
Property 56011 photo 3
Property 56011 photo 4
Property 56011 photo 5
Property 56011 photo 6
Property 56011 photo 7
Property 56011 photo 8
Property 56011 photo 9
Property 56011 photo 10
Property 56011 photo 11
Property 56011 photo 12
Property 56011 photo 13
Property 56011 photo 14
Property 56011 photo 15
Property 56011 photo 16
Property 56011 photo 17
Property 56011 photo 18
Property 56011 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1940
  • Rok remontu: 2022
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 79 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon. Domek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod obiektowy 65074
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
115 000 € 1369 €/m²
  • Kod obiektowy 64249
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod obiektowy 64964
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47411
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 42146
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod obiektowy 65014
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 928 €/m²
  • Kod obiektowy 61457
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 50746
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod obiektowy 56011
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera