85 000 €
140 €/m²
Property 56020 photo 1
Property 56020 photo 2
Property 56020 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 17000 m
  • Odległość od lotniska: 42 km

Opis

Na sprzedaż Działka605 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 35683
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
105 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 58103
  • Metry kw. 1024 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
120 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 35449
  • Metry kw. 257 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
85 000 € 531 €/m²
  • Kod obiektowy 58011
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
120 000 € 600 €/m²
  • Kod obiektowy 61517
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
85 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 56020
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
120 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 7857
  • Metry kw. 162 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
120 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 59193
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
75 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 62796
  • Metry kw. 5760 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
80 000 € 606 €/m²
  • Kod obiektowy 54820
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera