Sprzedaż - Działka 26159 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
1 150 000 €
43 €/m²
Property 56094 photo 1
Property 56094 photo 2
Property 56094 photo 3
Property 56094 photo 4
Property 56094 photo 5
Property 56094 photo 6
Property 56094 photo 7
Property 56094 photo 8
Property 56094 photo 9
Property 56094 photo 10
Property 56094 photo 11
Property 56094 photo 12
Property 56094 photo 13
Property 56094 photo 14
Property 56094 photo 15
Property 56094 photo 16
Property 56094 photo 17
Property 56094 photo 18
Property 56094 photo 19
Property 56094 photo 20
Property 56094 photo 21
Property 56094 photo 22
Property 56094 photo 23
Property 56094 photo 24
Property 56094 photo 25
Property 56094 photo 26
Property 56094 photo 27
Property 56094 photo 28
Property 56094 photo 29
Property 56094 photo 30
Property 56094 photo 31
Property 56094 photo 32
Property 56094 photo 33
Property 56094 photo 34
Property 56094 photo 35
Property 56094 photo 36
Property 56094 photo 37
Property 56094 photo 38
Property 56094 photo 39
Property 56094 photo 40

Details

  • Odległość do morza: 2100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 40 km
  • Odległość od lotniska: 41 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka26159 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod obiektowy 5989
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 290 m
Sprzedaż
950 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 34020
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
980 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 50867
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 21075
  • Metry kw. 4160 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 56094
  • Metry kw. 26159 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
1 200 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 22880
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 33701
  • Metry kw. 27750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod obiektowy 60458
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera