Sprzedaż - Działka 5335 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Armenoi Stilos
140 000 €
26 €/m²
Property 56098 photo 1
Property 56098 photo 2
Property 56098 photo 3
Property 56098 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 550 km
  • Odległość od lotniska: 27,5 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5335 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47000
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43087
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
150 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64037
  • Metry kw. 5088 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Wyłączny Sprzedaż
150 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63957
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 52232
  • Metry kw. 3592 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
200 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 51207
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
120 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 44190
  • Metry kw. 14144 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
130 000 € 255 €/m²
  • Kod obiektowy 65724
  • Metry kw. 508 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 45892
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 56977
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera