540 000 €
2076 €/m²
Property 56243 photo 1
Property 56243 photo 2
Property 56243 photo 3
Property 56243 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 230 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka260 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 936 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 57347
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 35500
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
475 000 € 417 €/m²
  • Kod obiektowy 53072
  • Metry kw. 1139 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 30323
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 5797
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod obiektowy 65696
  • Metry kw. 487 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
490 000 € 638 €/m²
  • Kod obiektowy 62906
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 21312
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod obiektowy 62036
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera