500 000 €
2688 €/m²
Property 56281 photo 1
Property 56281 photo 2
Property 56281 photo 3
Property 56281 photo 4
Property 56281 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka186 metrów kwadratowych na Krecie. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
680 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 26886
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
566 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 32415
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52039
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7800 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod obiektowy 32160
  • Metry kw. 1294 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod obiektowy 50582
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43298
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 416 m
Sprzedaż
700 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 40404
  • Metry kw. 8926 m²
  • Odległość do plaży 470 m
Sprzedaż
427 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 32314
  • Metry kw. 5695 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
695 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 57192
  • Metry kw. 3518 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39581
  • Metry kw. 14364 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera