350 000 € 330 000 €
48 €/m²
Property 56284 photo 1
Property 56284 photo 2
Property 56284 photo 3
Property 56284 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,6 km
  • Odległość od lotniska: 5,5 km

Opis

Na sprzedaż Działka6800 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
288 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 52613
  • Metry kw. 4300 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
320 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 59200
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
500 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 38077
  • Metry kw. 4542 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51460
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
340 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 62863
  • Metry kw. 8146 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
350 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 60247
  • Metry kw. 5826 m²
  • Odległość do plaży 846 m
Sprzedaż
374 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 50665
  • Metry kw. 11228 m²
  • Odległość do plaży 731 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera