1 300 000 €
54 €/m²
Property 56285 photo 1
Property 56285 photo 2
Property 56285 photo 3
Property 56285 photo 4
Property 56285 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka24000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 4359 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 52388
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 44681
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 830 m
Sprzedaż
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 57513
  • Metry kw. 10397 m²
  • Odległość do plaży 433 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 52253
  • Metry kw. 40085 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 35220
  • Metry kw. 24233 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 50581
  • Metry kw. 32687 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 32927
  • Metry kw. 13680 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 31733
  • Metry kw. 19454 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod obiektowy 31624
  • Metry kw. 6086 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 24668
  • Metry kw. 43000 m²
  • Odległość do plaży 25000 m

Subskrypcja newslettera