430 000 €
52 €/m²
Property 56286 photo 1
Property 56286 photo 2
Property 56286 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka8131 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 260 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 54423
  • Metry kw. 1818 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 33319
  • Metry kw. 4616 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31238
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
500 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 38077
  • Metry kw. 4542 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
512 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 25604
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod obiektowy 56671
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
375 000 € 154 €/m²
  • Kod obiektowy 39514
  • Metry kw. 2420 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 46787
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
430 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 55851
  • Metry kw. 5834 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
550 000 € 407 €/m²
  • Kod obiektowy 33356
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera