225 000 €
187 €/m²
Property 56365 photo 1
Property 56365 photo 2
Property 56365 photo 3
Property 56365 photo 4
Property 56365 photo 5
Property 56365 photo 6
Property 56365 photo 7
Property 56365 photo 8
Property 56365 photo 9
Property 56365 photo 10
Property 56365 photo 11
Property 56365 photo 12
Property 56365 photo 13
Property 56365 photo 14
Property 56365 photo 15
Property 56365 photo 16
Property 56365 photo 17
Property 56365 photo 18
Property 56365 photo 19
Property 56365 photo 20
Property 56365 photo 21
Property 56365 photo 22
Property 56365 photo 23
Property 56365 photo 24
Property 56365 photo 25
Property 56365 photo 26

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 12 km
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka1202 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 183 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
250 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 30567
  • Metry kw. 11017 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
270 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 42942
  • Metry kw. 25969 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
190 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 52177
  • Metry kw. 6145 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 42440
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
250 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 50915
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 35219
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
290 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 39979
  • Metry kw. 4343 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
220 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 57121
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 51203
  • Metry kw. 4470 m²
  • Odległość do plaży 2100 m

Subskrypcja newslettera