65 000 €
130 €/m²
Property 56375 photo 1
Property 56375 photo 2
Property 56375 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 5800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4,5 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 576 €/m²
  • Kod obiektowy 43131
  • Metry kw. 104 m²
  • Odległość do plaży 49 m
Sprzedaż
69 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 42777
  • Metry kw. 4189 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
70 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 45797
  • Metry kw. 982 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
80 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 35883
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63360
  • Metry kw. 993 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
75 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57164
  • Metry kw. 831 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
80 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 47058
  • Metry kw. 309 m²
  • Odległość do plaży 9300 m
Sprzedaż
60 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 48834
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
74 800 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 64677
  • Metry kw. 1170 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
95 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 43342
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1010 m

Subskrypcja newslettera