309 000 €
147 €/m²
Property 56430 photo 1
Property 56430 photo 2
Property 56430 photo 3
Property 56430 photo 4
Property 56430 photo 5
Property 56430 photo 6
Property 56430 photo 7
Property 56430 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 39 km

Opis

Na sprzedaż Działka2100 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 63746
  • Metry kw. 2610 m²
  • Odległość do plaży 1280 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
299 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63201
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod obiektowy 56671
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
300 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 64069
  • Metry kw. 1516 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 43610
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
450 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 62153
  • Metry kw. 4021 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
320 000 € 508 €/m²
  • Kod obiektowy 61232
  • Metry kw. 629 m²
  • Odległość do plaży 40 m

Subskrypcja newslettera