650 000 € 550 000 €
611 €/m²
Property 56455 photo 1
Property 56455 photo 2
Property 56455 photo 3
Property 56455 photo 4
Property 56455 photo 5
Property 56455 photo 6
Property 56455 photo 7

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,3
  • Odległość do morza: 70 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka900 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
580 000 € 580 €/m²
  • Kod obiektowy 64083
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
800 000 € 772 €/m²
  • Kod obiektowy 56979
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
900 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 30174
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
540 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 64082
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Kod obiektowy 44215
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
690 000 € 690 €/m²
  • Kod obiektowy 61158
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
740 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 24125
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 5934
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
620 000 € 620 €/m²
  • Kod obiektowy 14346
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1750 m

Subskrypcja newslettera