Sprzedaż - Apartament 356 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol Agios Athanasios
1 300 000 €
3652 €/m²
Property 56476 photo 1
Property 56476 photo 2
Property 56476 photo 3
Property 56476 photo 4
Property 56476 photo 5
Property 56476 photo 6
Property 56476 photo 7
Property 56476 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Piętro: Piętro 4
  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Magazyn
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 356 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.także zawiera basen, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja