68 000 €
12 €/m²
Property 56500 photo 1
Property 56500 photo 2
Property 56500 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 17000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka5300 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 56221
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
96 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 35523
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
75 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 59939
  • Metry kw. 5776 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
67 000 € 382 €/m²
  • Kod obiektowy 63519
  • Metry kw. 175 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera