720 000 € 587 000 €
52 €/m²
Property 56505 photo 1
Property 56505 photo 2
Property 56505 photo 3
Property 56505 photo 4
Property 56505 photo 5
Property 56505 photo 6
Property 56505 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1850 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka11174 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 283 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
792 000 € 425 €/m²
  • Kod obiektowy 30280
  • Metry kw. 1860 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
650 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 37517
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
680 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 26886
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Rekomendowane Sprzedaż
980 000 € 326 €/m²
  • Kod obiektowy 35962
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
853 000 € 813 €/m²
  • Kod obiektowy 64552
  • Metry kw. 1048 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
600 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 35632
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
650 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 32334
  • Metry kw. 11842 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34287
  • Metry kw. 89000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44361
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m

Subskrypcja newslettera