350 000 €
201 €/m²
Property 56598 photo 1
Property 56598 photo 2
Property 56598 photo 3
Property 56598 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1741 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
365 000 € 486 €/m²
  • Kod obiektowy 52514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
480 000 € 195 €/m²
  • Kod obiektowy 47339
  • Metry kw. 2450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
420 000 € 558 €/m²
  • Kod obiektowy 65454
  • Metry kw. 752 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
500 000 € 540 €/m²
  • Kod obiektowy 58261
  • Metry kw. 925 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
450 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 26036
  • Metry kw. 5908 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
300 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 31676
  • Metry kw. 2750 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
350 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 56598
  • Metry kw. 1741 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
320 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 6620
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
480 000 € 722 €/m²
  • Kod obiektowy 36450
  • Metry kw. 664 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera