145 000 €
103 €/m²
Property 56611 photo 1
Property 56611 photo 2
Property 56611 photo 3
Property 56611 photo 4
Property 56611 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 25 km
  • Odległość od lotniska: 55 km

Opis

Na sprzedaż Działka1400 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 43089
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
120 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 47188
  • Metry kw. 1924 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 55955
  • Metry kw. 3215 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 54416
  • Metry kw. 1658 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 57292
  • Metry kw. 4110 m²
  • Odległość do plaży 670 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43087
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
150 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 65310
  • Metry kw. 830 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 52232
  • Metry kw. 3592 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
160 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 62271
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera