Sprzedaż - Działka 12000 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Peraia
Na zapytanie
Property 56662 photo 1
Property 56662 photo 2
Property 56662 photo 3
Property 56662 photo 4
Property 56662 photo 5
Property 56662 photo 6
Property 56662 photo 7
Property 56662 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,68
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 8160 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62125
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
450 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 63475
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
300 000 € 323 €/m²
  • Kod obiektowy 57082
  • Metry kw. 926 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
400 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 57971
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 56658
  • Metry kw. 101000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
200 000 € 952 €/m²
  • Kod obiektowy 59191
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
700 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 62159
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
90 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 62158
  • Metry kw. 4350 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
50 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65515
  • Metry kw. 6687 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera