Sprzedaż - Działka 5595 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Peraia
Na zapytanie
Property 56663 photo 1
Property 56663 photo 2
Property 56663 photo 3
Property 56663 photo 4
Property 56663 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,68
  • Odległość do morza: 2200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka5595 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 3804 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 58077
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
850 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 59690
  • Metry kw. 8248 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
610 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 57090
  • Metry kw. 3025 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
150 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 61027
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 56658
  • Metry kw. 101000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 200 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 63661
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 62252
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56662
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
380 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 57026
  • Metry kw. 11350 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera