65 000 €
111 €/m²
Property 56666 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 870 m
  • Odległość od lotniska: 78 km

Opis

Na sprzedaż Działka582 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 350 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
96 000 € 384 €/m²
  • Kod obiektowy 12557
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
65 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 35877
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
60 000 €
  • Kod obiektowy 7784
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
69 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 50978
  • Metry kw. 1075 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
60 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 32860
  • Metry kw. 552 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
60 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 42880
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
54 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13634
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 19002
  • Metry kw. 426 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
65 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 56666
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 870 m
Sprzedaż
85 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 42874
  • Metry kw. 493 m²
  • Odległość do plaży 2800 m

Subskrypcja newslettera