4 300 000 €
2866 €/m²
Property 56667 photo 1
Property 56667 photo 2
Property 56667 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 2,6
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka1500 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 3900 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
5 000 000 € 720 €/m²
  • Kod obiektowy 21029
  • Metry kw. 6938 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
4 300 000 € 2866 €/m²
  • Kod obiektowy 56667
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
5 000 000 € 2999 €/m²
  • Kod obiektowy 52394
  • Metry kw. 1667 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
5 900 000 € 1685 €/m²
  • Kod obiektowy 8350
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera