430 000 €
1699 €/m²
Property 56671 photo 1
Property 56671 photo 2
Property 56671 photo 3
Property 56671 photo 4
Property 56671 photo 5
Property 56671 photo 6
Property 56671 photo 7

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka253 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 202 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
587 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 25605
  • Metry kw. 106846 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 59194
  • Metry kw. 342 m²
  • Odległość do plaży 357 m
Sprzedaż
500 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 44016
  • Metry kw. 19280 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
566 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 32415
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31238
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
640 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 63552
  • Metry kw. 7142 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39581
  • Metry kw. 14364 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
350 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 56280
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
430 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56286
  • Metry kw. 8131 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera