800 000 €
54 €/m²
Property 56706 photo 1
Property 56706 photo 2
Property 56706 photo 3
Property 56706 photo 4
Property 56706 photo 5
Property 56706 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 61 km

Opis

Na sprzedaż Działka14549 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 330 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 38960
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 50051
  • Metry kw. 12400 m²
  • Odległość do plaży 7300 m
Sprzedaż
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 28806
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 49742
  • Metry kw. 13569 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Kod obiektowy 36983
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44361
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
860 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 47506
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34287
  • Metry kw. 89000 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera