160 000 €
677 €/m²
Property 56709 photo 1
Property 56709 photo 2
Property 56709 photo 3
Property 56709 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 338 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka236 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 141 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 255 €/m²
  • Kod obiektowy 65724
  • Metry kw. 508 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
150 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 65310
  • Metry kw. 830 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55953
  • Metry kw. 4045 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
160 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 62322
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
235 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 52112
  • Metry kw. 5321 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
140 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42793
  • Metry kw. 19700 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
210 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 42952
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Rekomendowane Sprzedaż
214 000 €
  • Kod obiektowy 65947
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1180 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera