175 000 €
32 €/m²
Property 56752 photo 1
Property 56752 photo 2
Property 56752 photo 3
Property 56752 photo 4
Property 56752 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 47 km

Opis

Na sprzedaż Działka5350 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 43610
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 47008
  • Metry kw. 4150 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 41471
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 56977
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Rekomendowane Sprzedaż
179 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63493
  • Metry kw. 2950 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
160 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 62877
  • Metry kw. 2454 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
200 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 50156
  • Metry kw. 2150 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
150 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 63801
  • Metry kw. 809 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
195 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 50406
  • Metry kw. 9068 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera