Sprzedaż - Działka 500 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Platanias
30 000 €
60 €/m²
Property 56753 photo 1
Property 56753 photo 2
Property 56753 photo 3
Property 56753 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
42 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65911
  • Metry kw. 1188 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
25 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 43611
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 56610
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
37 400 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 64678
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 5771
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
40 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 10321
  • Metry kw. 1380 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
32 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 50827
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
35 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37154
  • Metry kw. 432 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 38008
  • Metry kw. 915 m²
  • Odległość do plaży 9200 m
Sprzedaż
40 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 37928
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 19600 m

Subskrypcja newslettera