Sprzedaż - Działka 1000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Platanias
60 000 €
60 €/m²
Property 56754 photo 1
Property 56754 photo 2
Property 56754 photo 3
Property 56754 photo 4
Property 56754 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 480 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39456
  • Metry kw. 608 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
64 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 29556
  • Metry kw. 489 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
50 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 39460
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
75 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57164
  • Metry kw. 831 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 32785
  • Metry kw. 359 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 52548
  • Metry kw. 2140 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 18508
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
64 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 60940
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
50 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 37925
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 19700 m

Subskrypcja newslettera