Sprzedaż - Działka 7421 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
170 000 €
22 €/m²
Property 56817 photo 1
Property 56817 photo 2
Property 56817 photo 3
Property 56817 photo 4
Property 56817 photo 5
Property 56817 photo 6
Property 56817 photo 7
Property 56817 photo 8
Property 56817 photo 9
Property 56817 photo 10
Property 56817 photo 11
Property 56817 photo 12
Property 56817 photo 13
Property 56817 photo 14
Property 56817 photo 15
Property 56817 photo 16
Property 56817 photo 17

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka7421 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 31738
  • Metry kw. 1054 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
145 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 51234
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
250 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 64098
  • Metry kw. 4162 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 38953
  • Metry kw. 8104 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
145 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 65891
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
175 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 57653
  • Metry kw. 2463 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
250 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 30918
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
160 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 66060
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
190 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 36302
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera