160 000 € 108 000 €
13 €/m²
Property 56827 photo 1
Property 56827 photo 2
Property 56827 photo 3
Property 56827 photo 4
Property 56827 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 41186
  • Metry kw. 4166 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 57163
  • Metry kw. 5687 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
160 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 62271
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 45892
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
140 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42793
  • Metry kw. 19700 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 56977
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 65428
  • Metry kw. 6086 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
210 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 42952
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
180 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47000
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 63359
  • Metry kw. 2049 m²
  • Odległość do plaży 360 m

Subskrypcja newslettera