70 000 € 54 000 €
13 €/m²
Property 56829 photo 1
Property 56829 photo 2
Property 56829 photo 3
Property 56829 photo 4
Property 56829 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
64 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 49815
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51865
  • Metry kw. 1346 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
100 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 29508
  • Metry kw. 2240 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 57077
  • Metry kw. 2499 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod obiektowy 26770
  • Metry kw. 95 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
80 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 47058
  • Metry kw. 309 m²
  • Odległość do plaży 9300 m
Sprzedaż
78 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 65163
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
64 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 29556
  • Metry kw. 489 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
91 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39531
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
70 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 39447
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera