128 000 € 120 000 €
857 €/m²
Property 56853 photo 1
Property 56853 photo 2
Property 56853 photo 3
Property 56853 photo 4
Property 56853 photo 5
Property 56853 photo 6
Property 56853 photo 7
Property 56853 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,2
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka140 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 168 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35985
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Kod obiektowy 38611
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
120 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 35449
  • Metry kw. 257 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Kod obiektowy 7847
  • Metry kw. 143 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 7857
  • Metry kw. 162 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
130 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 43830
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52249
  • Metry kw. 5856 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Kod obiektowy 56853
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 49478
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 49616
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera