Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 60 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Faliro - Ippokratio Agia Triada
55 000 €
917 €/m²
Property 56863 photo 1
Property 56863 photo 2
Property 56863 photo 3
Property 56863 photo 4
Property 56863 photo 5
Property 56863 photo 6
Property 56863 photo 7
Property 56863 photo 8

Details

  • Rok budowy: 1965
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Lokalizacja