50 000 €
29 €/m²
Property 56864 photo 1
Property 56864 photo 2
Property 56864 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż Działka1700 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
42 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65911
  • Metry kw. 1188 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
44 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65912
  • Metry kw. 1255 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31332
  • Metry kw. 403 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56828
  • Metry kw. 3999 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
60 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 19175
  • Metry kw. 877 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 32790
  • Metry kw. 301 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
68 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 52386
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod obiektowy 37123
  • Metry kw. 246 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
63 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 64281
  • Metry kw. 1236 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63360
  • Metry kw. 993 m²
  • Odległość do plaży 5150 m

Subskrypcja newslettera