290 000 €
976 €/m²
Property 56933 photo 1
Property 56933 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,8
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 47 km

Opis

Na sprzedaż Działka297 metrów kwadratowych w Atenach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 56510
  • Metry kw. 155 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
260 000 € 553 €/m²
  • Kod obiektowy 38716
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 21242
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
330 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 32655
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod obiektowy 5000
  • Metry kw. 504 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
260 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 10248
  • Metry kw. 286 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
400 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 32656
  • Metry kw. 2305 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
400 000 € 782 €/m²
  • Kod obiektowy 62004
  • Metry kw. 511 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 57038
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod obiektowy 11174
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera