165 000 €
8 €/m²
Property 56976 photo 1
Property 56976 photo 2
Property 56976 photo 3
Property 56976 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 35 km
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka20120 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
160 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 36199
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
145 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 51234
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6 m
Sprzedaż
200 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 38650
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
140 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 50639
  • Metry kw. 2120 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
240 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 43701
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
200 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49797
  • Metry kw. 3646 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
140 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 36520
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
220 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 31079
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57953
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera