Property 56979 photo 1
Property 56979 photo 2
Property 56979 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 25
  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka1035 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 260 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 19117
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
740 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 24125
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 5935
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
690 000 € 690 €/m²
  • Kod obiektowy 61158
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
800 000 € 615 €/m²
  • Kod obiektowy 16574
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 1250 m
Sprzedaż
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 5934
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
988 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 12891
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
820 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 19321
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
900 000 € 1192 €/m²
  • Kod obiektowy 63575
  • Metry kw. 755 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 6125
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera